Lær os at kende - House of Code

En del af huset

Vi er en flok ambitiøse nørder, drevet af vores passion for det vi laver, og vi tror på, at medindflydelse giver resultater. Vi arbejder agilt i dynamiske teams, der sammensættes specifikt til hvert enkelt projekt. Vores viden- og kompetenceudvikling drives i samspil med medarbejdernes egne initiativer..

26 850 859
thfi@houseofcode.io
Thomas Find

Projektleder

Se profil
thdu@houseofcode.io
Thomas Duerlund

Seniorudvikler

Se profil
+45 71 20 22 02
mala@houseofcode.io
Martin Langeskov

Kontaktchef

Se profil
bnfe@houseofcode.io
Brian Fløe

Seniorudvikler

Se profil
deap@houseofcode.io
Denis Apetrii

Udvikler

Se profil
+ 45 25 17 20 04
fj@houseofcode.io
Frederik Johansen

Digital rådgiver & konceptudvikler

Se profil
sask@houseofcode.io
Sanne Skjold Overgarrd

Serviceassistent

Se profil
40311326
anba@houseofcode.io
Andreas Baunsgaard

Cand.merc. studerende, SDU

Se profil
phan@houseofcode.io
Philip Andersen

Udvikler

Se profil
+45 20 72 24 88
rasmus@houseofcode.io
Rasmus Styrk

Teknisk Chef & Partner

Se profil
grill@houseofcode.io
Nikolaj Grill Nielsen

Juniorudvikler

Se profil
simon@houseofcode.io
Simon Jensen

Udvikler

Se profil
+45 29 90 77 99
jonathan@houseofcode.io
Jonathan Bornemann

Direktør & Partner

Se profil
michael@houseofcode.io
Michael Modvig

Udvikler

Se profil
jonas@houseofcode.io
Jonas Svanegaard

Team Lead & Seniorudvikler

Se profil
+45 22 56 05 06
saer@houseofcode.io
Sascha Marschner Eriksen

Projektleder

Se profil
+ 45 31 43 20 09
gert@houseofcode.io
Gert Lavsen

Arkitekt & Partner

Se profil
+45 22 61 05 09
henrik@houseofcode.io
Henrik Stær Grove

COO & partner ❤️ for HR

Se profil
51943851
leape@houseofcode.io
Lea Simone Pedersen

Kommunikations- og procesansvarlig

Se profil
Heidi Levin Lund

Serviceassistent

Se profil
rk@houseofcode.io
Rasmus Kongshøj

Udvikler

Se profil
winnie@houseofcode.io
Winnie Andersen

Tester

Se profil

Følg med

House of Code i tal og billeder. Random facts og Instagram-posts.

Børsen Gazelle
Regionsvinder Syddanmark 2019
Børsen Gazelle 2020
eNPS på 55
i juli 2020
1520 l
kaffe drukket i 2019
545 min.
PLANKE i 2019
Danmarks Sundeste Arbejdsplads 2019
Regionsvinder Syddanmark
#1 FIFA player 2019
Nikolaj Grill Nielsen
14.878
timers kode skrevet i 2019
Vincent & Svanen
Badminton double-mestre
7.560
commits til BitBucket